Categories
Bez kategorii

Wycieczka tematyczna: Droga Królewska

Ruszam z wycieczkami tematycznymi w promocyjnej cenie!

Zapraszam na pierwszą z kilku wycieczek tematycznych wycieczek po Krakowie w specjalnej, promocyjnej cenie (ze zniżką 50%, za jedyne 5 zł od osoby). Zaczniemy od Drogi Królewskiej.

Wydaje Ci się, że Droga Królewska to standardowa trasa dla wycieczek, zwłaszcza szkolnych, i niczego odkrywczego nie możesz się tam dowiedzieć? Masz absolutną rację – wydaje Ci się!

Droga Królewska to tak naprawdę przekrój całej historii Krakowa – od czasów najdawniejszych po współczesne. To historie nie tylko królów, ale i artystów, intelektualistów, buntowników. Zachęcam do poznania tej trasy na nowo, z licencjonowanym przewodnikiem miejskim. Oprowadza Emil Bajorek.

Zgłoszenia: poprzez wysłanie e-maila na adres: krakonik1@gmail.com
Z uwagi na stan epidemii podczas zapisywania proszę o podanie imienia, nazwiska i numeru telefonu. Dane będą przechowywane przez trzy tygodnie od dnia wycieczki, a po wycieczce mogą zostać użyte tylko w celu poinformowania o ewentualnej obecności osoby zakażonej koronawirusem SARS-CoV-2, gdyby się okazało, że taka osoba uczestniczyła w wycieczce.

Specjalna cena promocyjna za uczestnictwo w wycieczce, ze zniżką 50%, wynosi jedyne 5 zł od osoby. Preferowana przedpłata na konto. Obowiązuje limit uczestników.
Numer konta do wpłaty zostanie wysłany w wiadomości zwrotnej po wysłaniu zgłoszenia.
Potwierdzenie otrzymania wpłaty zostanie wysłane e-mailem, zaś paragon zostanie wręczony w miejscu zbiórki.

Z uwagi na utrzymujący się stan epidemii, podczas całej wycieczki należy mieć zasłonięty nos i usta (utrzymanie 1,5 metra dystansu między wszystkimi przez całą wycieczkę nie będzie realne).Zapraszam serdecznie!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s